Dava Dilekçesi Hakkında

Hakkımızda Görsel Dijitalleşen dünyada “

Hızlı ve Kolay Ulaşılabilen Dilekçe

” hizmetimizle hukuki süreçlerinize dilekçe desteği ile katkı vermeye devam ediyoruz.

Davadilekcesi Platformu

Davadilekcesi.net BİR İMGE kuruluşudur. Sitemizde 7 den 70’e herkesin yanında yer almaktadır. Yaşamımızda başımıza gelen türlü sıkıntılarda hakkımızı ararken ilk dilekçenizin destekçisi biz olalım. Sitemizde tüm hukuk alanlarında dilekçe örnekleri mevcut olup dilekçeler sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Çağımızın getirdiği yeniliklere bizlerde İmge firması olarak modern tasarımı ve kullanıcı odaklı sitemizle destek vermekteyiz. Sitemizde dilediğiniz alanda dilekçe sorgulaması yapabilir. Sorgulamalar sonrası size uygun dilekçenin sahibi olabilirsiniz.

Sitemiz ayrıca sizlere dilekçe edinme noktasında taslak dilekçe ile dilerseniz avukat desteği ile dilekçe doldurulması noktasında da hizmet sağlamaktadır. Dilekçe edinimi esnasında seçtiğiniz dilekçeyi sepete eklerken avukat desteği istiyorum kısmını seçmeniz durumunda dilekçeniz verdiğiniz bilgiler ışığında avukat desteği ile doldurularak tarafınıza iletilecektir.

Sitemiz dilekçe aşamasında “3 farklı hukuk bürosu ile danışmanlık anlaşması çerçevesinde” sizlere destek vermektedir.

Hedefimiz

Vision

Hukuki Süreçlerin Temeli Olan Dilekçe Desteğini Herkese Ulaştırmak

Vizyonumuz

Mission

Dijitaleşen Hukuk Ağının Bir Parçası Olarak 7’den 70’e Herkese Destek Sunmak

Davadilekcesi Platformu

‘’Hazır taslak dilekçelerin sizlere sunulması, dilekçe doldurulması aşamasında hukuki destek sağlanmasını web sitemizde oluşturduğumuz sistem ile sizlere sunuyoruz. ‘’

Üye Ol

eye
Davadilekçesi.net
Bir Tıkla Dilekçeniz Hazır
Davadilekçesi.net
Bir Tıkla Dilekçeniz Hazır